____________________________________________________ PRO ZOBRAZENÍ PARTNERSKÝCH CEN JE NUTNÁ REGISTRACE A NÁSLEDNÁ AUTORIZACE ADMINISTRÁTOREM. REGISTRACI SCHVALUJEME DO 24H. ____________________________________________________

O nás

Jmenuji se Martin Harašta a jsem jednatelem společnosti IONX s.r.o.

V roce 2012 jsem založil projekt pod názvem StarWrap. Jednalo se o menší dílnu 80 m2 v obci Blučina. Věnoval jsem se wrapingu a tónování autoskel. Po pár letech bylo třeba rozšířit prostory a tak jsem si pronajal i sousední prostor a plochu zdvojnásobil.

Od roku 2016 jsem se začal stále více věnovat polyuretanovým fóliím na ochranu laku, které se pro mě následně staly prioritou. V důsledku mojí náročnosti a požadavků na PPF fólie jsem vyzkoušel všechny dostupné značky fólií v ČR. Bohužel žádná z nich nedosahovala mých potřeb. Vydal jsem se tedy cestou hledání PPF fólií v zahraničí a to přímo do továren pro výrobu těchto materiálů. Po dlouhém hledání a testování jsem našel  jednoho z nejlepších a největších výrobců, který má k dispozici nejmodernější výrobní linky a dodávku prvotřídních surovin.

Tyto PPF fólie jsme měli primárně pro vlastní zakázky. Avšak léta a profesionalita nám přinesli spoustu známých a kolegů z oboru, kteří měli zájem vyzkoušet naše fólie. Jejich recenze a doporučení nás dovedli k neustálému navyšování skladových zásob. Rozhodli jsme se tedy poskytnout IONXppf široké komunitě wraperů a  detailerů v ČR a SK.

V roce 2021 jsme stále častěji naráželi na nedostatek prostoru pro realizaci našich zakázek současně s prodejem a skladováním PPF fólií pod našim brandem IONXppf. Z tohoto důvodu jsem se rozhodl postavit vlastní halu.

V polovině roku 2023 se náš tým přestěhoval do nového studia spolu se založením společnosti IONX s.r.o. . Díky této investici se naše portfolio rozrostlo o projekt ppffolie.cz, kde nabízíme distribuci folií IONXppf , precut šablon a školení pro další wrappery a detailery v ČR a SK včetně technické podpory a profesionálního poradenství.

  

   

Zpět do obchodu