PRO ZOBRAZENÍ CEN PRODUKTŮ JE NUTNÁ REGISTRACE PŘES REGISTRAČNÍ FORMULÁŘ V MENU STÁNKY _______________________________________

IONXppf - REVO

IONXppf REVO je inovativním produktem v oblasti PPF ochrany laku. Produkt máme dlouhodobě otestovaný a nyní je ve fázi přípravy uvedení na trh. Sledujte nás a zajistěte si možnost nabídnout svým zákazníkům tuto REVOluční PPF fólii jako jedni z prvních na světě.

*speciální podmínky prodeje

Skladem
Kód: 108
Značka: IONXppf
Kategorie: Ochranné fólie
Záruka: 12 let
IONXppf Revo banner
Novinka
Kamenná prodejna
Kamenná prodejna
pro osobní odběr
Prémiové produkty
Prémiové produkty
které sami používáme
Rychlé doručení
Rychlé doručení
pro vaši spokojenost

Představujeme IONXppf REVO, špičkovou PPF fólii, která přináší inovace do ochrany laku v automobilovém průmyslu. Využívá nejnovější technologii a je vyrobena z materiálů a příměsí, které doposud nevyužívá žádná konkurenční fólie. Poskytuje mimořádnou odolnost a stabilitu. Fólie je navržena tak, aby odolávala nárazům, kyselému dešti a dalším vnějším vlivům, a zároveň zajišťovala i více než 12 let ochrany laku. Díky vysoké průhlednosti polymerů IONXppf REVO zachovává původní barvu vozidla a je extrémně odolné proti žloutnutí a zabarvení, což zaručuje dlouhotrvající stabilitu vzhledu. Fólie má také vynikající voděodolnost a regenerační schopnosti, díky kterému váš automobil zůstane čistý a lesklý bez nadměrné údržby. S 12 letou zárukou kvality od IONXppf je REVO synonymem pro bezstarostnou ochranu vašeho vozidla.

  • výjimečná odolnost proti žloutnutí a stárnutí, výrazně snižuje pravděpodobnost, že ochranný film zežloutne a zachová si dlouhou životnost a  neviditelný vzhled.

Technická data IONXppf REVO

Zpět do obchodu