____________________________________________________ PRO ZOBRAZENÍ PARTNERSKÝCH CEN JE NUTNÁ REGISTRACE A NÁSLEDNÁ AUTORIZACE ADMINISTRÁTOREM. REGISTRACI SCHVALUJEME DO 24H. ____________________________________________________

IONXppf NANO WIDE 183cm

Ultra-lesklá prémiová PPF fólie na ochranu laku automobilů v šíři 183cm pro jednotnou ochranu velkých dílů bez zbytečných spojů. Díky inovativní tvrzené vrstvě IX-COAT 2.0 vyniká svojí dlouhodobou výdrží, vysokým hydrofobním efektem a regenerací drobných poškození vlivem tepla. Střední počáteční přilnavost a nová technologie složení lepidla zaručují snadnou instalaci s minimalizací vzniku instalačních vad.  Záruka na materiál 10let.

Cena metráže je uvedena za 1bM (1.83x1 bm = 1.83m2)

Maximální jednotná délka v roli 15 bM (27,45 m2)

Varianta
Skladem Na dotaz Zvolte variantu
Kód: 111/1BM2 111/15B2 Zvolte variantu
Značka: IONXppf
Kategorie: Ochranné fólie
Záruka: 10 let

Pracujte s prémiovou PPF fólií IONXppf a nabídněte svým zákazníkům exkluzivní ochranu laku. Získejte výhodu technické podpory profesionálními wrappery. Vyzkoušejte co znamená prémiové PPF.

 

Pokud u PPF hledáte jako hlavní vlastnost extrémní lesk a silnou dlouhotrvající hydrofobní schopnost, je tento produkt tím pravým. Japonské alifatické TPU a inovativní Topcoating zaručují perfektní a vysoce lesklý vzhled vozu. U tohoto produktu bylo zaměření na hydrofobnost povrchu fólie pro dlouhodobou odolnost proti nečistotám a kontaminaci. Vyznačuje se vysokou vodoodpudivostí a nadstandardním leskem. Za použití tepla regeneruje drobné škrábance vznikající provozem. Tato PPF fólie má střední počáteční přilnavost, která po vyschnutí aplikační kapaliny zesílí a díky tomu se udrží i v ohybech při ,,wrap” způsobu instalace. 

Pro údržbu a mytí doporučujeme použití autokosmetiky IONXnano, která je vyvinuta pro PPF fólie.

Originální popis produktu IONXppf NANO:

Naše inovativní prémiová polyuretanová fólie na ochranu laku karoserie automobilu je špičkovým produktem, který přináší nejvyšší možnou kvalitu ochrany pro váš vůz. Vyrobena z termoplastického polyuretanu (TPU) nejvyšší kvality za použití nejmodernější technologie T.E.T. (triple extrusion technology). Tato fólie je designována tak, aby chránila lak vašeho vozu před poškozením, a zároveň zachovala jeho původní vzhled a lesk.

Tato fólie je vybavena unikátní tvrzenou vrstvou IX-COAT 2.0 , která v sobě kombinuje samoregenerační a hydrofobní vlastnosti. Samoregenerační vrstva dokáže vlivem tepla zacelit drobné škrábance na povrchu fólie, což znamená, že váš vůz bude vypadat vždy jako nový, bez ohledu na drobné nárazy nebo poškrábání. Hydrofobní vrstva na povrchu fólie pak odvádí vodu a nečistoty, což usnadňuje údržbu vozu a zabraňuje usazování nečistot na laku.

Mezi další přednosti patří unikátní lepidlo HTRA (high technology repositionable adhesive) , které má střední počáteční přilnavost a je dlouhodobě přemístitelné při instalaci fólie. Zároveň snižuje riziko vzniku instalačních vad jako je silvering, glue-lines nebo lift-lines. Je dlouhodobě stabilní, bezpečné pro lak a odstranitelné bezezbytku.

Naše polyuretanová fólie na ochranu laku karoserie vozu vyniká dlouhodobou životností a odolností, takže vám poskytuje dlouhotrvající a spolehlivou ochranu. Navíc dodává vašemu vozu hluboký lesk, čímž zvyšuje jeho estetickou hodnotu.

Investujte do naší prémiové polyuretanové fólie a užijte si pocit, kdy váš vůz vypadá stále jako nový, bez ohledu na to, jaký životní styl žijete.

Základní parametry

 • 200um
 • ultra lesklá
 • střední počáteční přilnavost
 • inovativní lepidlo HTRA pro snadnou a bezchybnou instalaci
 • vysoce hydrofobní
 • regenerace teplem
 • nežloutne
 • TopCoat - IXcoat 2.0, se zaměřením na vysokou a dlouhodobou hydrofobitu pro ochranu TPU materiálu proti zanášení, kontaminaci a žloutnutí
 • snadná instalace
 • lesk 96-98GU
 • 10 let záruka
Zpět do obchodu