____________________________________________________ PRO ZOBRAZENÍ PARTNERSKÝCH CEN JE NUTNÁ REGISTRACE A NÁSLEDNÁ AUTORIZACE ADMINISTRÁTOREM. REGISTRACI SCHVALUJEME DO 24H. ____________________________________________________

IONXppf Fashion

Pracujte s prémiovou PPF fólií IONXppf a nabídněte svým zákazníkům exkluzivní ochranu laku. Získejte výhodu technické podpory profesionálními wrappery. Vyzkoušejte co znamená prémiové PPF.

 

PŘIPRAVUJEME

IONXppf přichází na trh s bezkonkurenční nabídkou barevných metalických PPF fólií ve více jak 50-ti variantách. Aktuálně pro vás připravujeme prvních 20 otestovaných barev. Spojení ochrany laku a změny barvy bez kompromisů v jednom kroku. Jedná se o 100% TPU produkt, který disponuje všemi vlastnostmi PPF fólií jako je hydrofobita, regenerace drobných poškození vlivem tepla, extrémní lesk bez pomerančové struktury a mokrá instalace. IONXppf u řady Fashion přizpůsobil lepidlo a tuhost materiálu tak, že je možné fólii zabalit přes hrany karoserie podobně jako u klasických wrapových fólií.

Dostupnost 7-10 dní po objednání.

Cena je uvedena za celou roli 1.524x15 bm (22,86 m2)

Na dotaz
Kód: IXF15
Značka: IONXppf
Kategorie: Ochranné fólie
Záruka: 10 let
Hmotnost: 14 kg
Zpět do obchodu